تاریخچه ی پاچرمی از آن جا آغاز می شود که در سال 1350 حاج محسن یزدان پرست کار خود را با عرضه و تولید کفش های چرمی زنانه در تهران خیابان صفا ، ( باغ سپهسالار ) و با نام مد روز آغاز کرد ؛ که در ادامه ی راه حاج حمید رضوانی در سال 1367 با اضافه کردن منسوجات چرمی دیگر مانند : کیف ، کفش های مردانه ، کفش های بچه گانه ، کمربند و … پایه گذار برند پاچرمی شد.

پاچرمی مفتخر است که با شعار ” تخصص ما چرم با کیفیت ایرانی است ” طی این نیم قرن مشتریان خود را هر چه بیش تر با محصولات چرم اصیل ایرانی و هنر دست هموطن ایرانی آشنا کرده و رضایت ایشان را در جهت ارائه خدمات با کیفیت و نازلترین قیمت جلب کرده است.

پاچرمی طی این سال ها با مد و تکنولوژی روز همراه بوده و در تولیدات خود از کفی و زیره های طبی و نانو ، ضد بو و حساسیت ، آستر چرم ، پد های کف پا ،شوک گیر فشار کمر و … استفاده می کند.

پس از نیم قرن تجربه ی موفق در صنعت تولید محصولات چرم اصیل ایرانی تیم پاچرمی بر آن شد تا با تاسیس فروشگاه اینترنتی پاچرمی همگام با تکنولوژی روز ، به شما عزیزان محصولات و خدمات خود را ارائه دهد و در راه تسهیل فرآیند خرید ، ارسال محصولات و کسب رضایت هر چه بیش تر شما مشتریان عزیز بکوشد.

پاچرمی مفتخر است در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز کلیه محصولات خود را با یکسال ضمانت خرید همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه کند.